Web Sitesi Kullanım Şartları ve Koşulları

1. Şartlar

https://dursamase.com/ adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına bağlı kalmayı ve geçerli tüm yerel yasalarla yapılan sözleşmeden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller, telif hakkı ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

2. Lisansı Kullanın

Dursamase.com Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasının yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirilmesine izin verilmektedir. Bu, bir mülkiyet devri değil, bir lisans verilmesidir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

  • materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;
  • materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir kamuya açık sergileme amacıyla kullanamazsınız;
  • dursamase.com Web Sitesinde yer alan herhangi bir yazılıma ters mühendislik uygulama girişiminde bulunmak;
  • materyallerden her türlü telif hakkı veya diğer mülkiyet notlarını kaldıracaksınız; veya
  • materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya materyalleri başka bir sunucuya “aynalamak”.

Bu, dursamase.com’un bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali durumunda feshedilmesine olanak tanıyacaktır. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da sona erecektir ve ister basılı ister elektronik formatta olsun, elinizde bulunan indirilmiş materyalleri imha etmelisiniz. Bu Hizmet Şartları , Hizmet Şartları Oluşturucu’nun yardımıyla oluşturulmuştur .

3. Sorumluluk reddi beyanı

dursamase.com Web Sitesinde yer alan tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. dursamase.com açık veya zımni hiçbir garanti vermez, bu nedenle diğer tüm garantileri geçersiz kılar. Ayrıca dursamase.com, Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği ile ilgili veya bu materyaller veya bu Web Sitesine bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili başka hiçbir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

dursamase.com veya tedarikçileri, dursamase.com Web Sitesindeki materyallerin kullanılması veya kullanılamaması nedeniyle ortaya çıkacak hiçbir zarardan, dursamase.com veya bu Web Sitesinin yetkili bir temsilcisine sözlü veya sözlü olarak bilgi verilmiş olsa bile sorumlu tutulamaz. Böyle bir hasar olasılığı hakkında yazılı olarak. Bazı yargı mercileri, zımni garantilerde sınırlamalara veya arızi zararlara ilişkin sorumluluk sınırlamalarına izin vermemektedir; bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Hatalar

dursamase.com Web Sitesinde görünen materyaller teknik, dizgisel veya fotoğrafik hatalar içerebilir. dursamase.com bu Web Sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmez. dursamase.com, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. dursamase.com materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

6. Bağlantılar

dursamase.com, Web Sitesine bağlanan sitelerin tamamını incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı sitenin dursamase.com tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantı verilen herhangi bir web sitesinin kullanımının riski kullanıcıya aittir.

7. Site Kullanım Koşullarında Değişiklikler

dursamase.com, Web Sitesi için bu Kullanım Koşullarını önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda revize edebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.

8. Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9. Geçerli Kanun

dursamase.com Web Sitesi ile ilgili her türlü iddia, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın tr kanunlarına tabi olacaktır.